KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3215137
nr 321 5137
Akvarell
1800-tal, herre, sign, 17 x 15
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juli 2004
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)